5-А клас

2018 - 2019 н. р.

Класний керівник -  Пасічник Наталя Іванівна.

2017-2018 н. р.

Класний керівник -  Лещенко Ірина Іванівна.

В 4 – А класі навчається 17 учнів. З них 6 дівчаток та 11 хлопчиків.

Клас жвавий, веселий та неординарний. Із задоволенням приймають участь у різних шкільних конкурсах, це такі як: конкурс малюнків, вікторина, тиждень початкових класів, тиждень англійської мови, виготовлення годівничок, виготовлення виробів на зимову тематику. На високому рівні провели відкриту виховну годину «Квітни, мово, наша рідна!» В день святого Миколая виготовили своїми ручками подарунки та презентували їх першокласникам та батькам. Учні класу займаються гуртковою роботою. Гурток «Соломоплетіння» відвідують такі учні як: Болюх Діана, Павленко Діана, Дащенко Яна, Черната Анастасія,  Педос Дмитро, Чухно В'ячеслав, Коваленко Олександр. Гурток «Художнє моделювання» відвідують: Чухно В'ячеслав, Коваленко Олександр, Педос Дмитро.

На високому рівні навчається одна учениця – Павленко Діана, на достатньому – Патик Олександр, Патик Дмитро, Дащенко Яна.