7-А клас

Класний керівник - Василиха Галина Станіславівна.

2018 - 2019 н. р.

2017 - 2018 н. р.

Ми дуже любимо свій 6 – А клас. Колектив у нас дружний. Ми допомагаємо один одному у навчанні. Все завжди робимо разом: прибираємо у класі, поливаємо квіти, готуємося до класних і шкільних заходів. На перервах ділимося цікавою інформацією, спілкуємося на різні теми, а ще граємо на мобільниках у комп’ ютерні ігри. Завжди проводимо свята у класі всі разом.

Ми – незвичайний клас. Кожен із учнів створює і доповнює наш колектив, адже всі мають власні захоплення -  вони такі різні і цікаві, що важко перерахувати всі. Звичайно, наш рідний 6-А не ідеальний, і ми, нажаль,  можемо засмутити вчителя, та всіма силами намагаємося цього не робити.

Ми – веселі, кмітливі, слухняні учні. Наш клас – найкращий!!!

У наш рідний 6- А клас

Поспішаємо щораз.