A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний Заклад "Ковалівський Навчально-Виховний Комплекс "Загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів-Ліцей"

Медалісти

Нагороджено золотими та срібними медалями багато випускників Ковалівської школи.

Прізвище, ім’я, по- батькові

Роки

Нагороджені золотими медалями.

1.

Мороз Іван Савович

1951

2.

Сиротенко Світлана Анатоліївна

1957

3.

Кубрак Ніна Петрівна

1959

4.

Семенько Надія Никифорівна

1959

5.

Серговський Валерій Юрійович

1959

6.

Щупко Тамара Іванівна

1961

7.

Логвінов Микола Миколайович

1966

8.

Серговська Олена Юріївна

1966

9.

Михальченко Юрій Іванович

1972

10.

Кирилюк Галина Миколаївна

1973

11.

Федоровський Юрій Павлович

1973

12.

Грицун Зоя Михайлівна

1973

13.

Грушко Галини Яківна

1973

14.

Черната Валентина Дмитрівна

1973

15.

Сковронський Микола Михайлович

1974

16.

Шкарапута Олеся Володимирівна

1974

17.

Андрійченко Валентина Павлівна

1975

18.

Андрійченко Олена Анатоліївна

1976

19.

Нікіфоренко Світлана Іллічна

1976

20.

Миронюк Любов Михайлівна

1977

21.

Артеменко Оксана Олегівна

1978

22.

Смульська Ольга Ігорівна

1980

23.

Гаєвська Тетяна Петрівна

1980

24.

Гулевич Тетяна Іванівна

1981

25.

Доля Олександр Михайлович

1981

26.

Закрутна Наталя Ростиславівна

1981

27.

Кривцун Галина Іванівна

1981

28.

Доля Олена Михайлівна

1983

29.

Кавун Ганна Миколаївна

1983

30.

Лозко Ліля Петрівна

1983

31.

Кахно Ольга Дмитрівна

1983

32.

Шуповал Тетяна Станіславівна

1983

33.

Подлєсний Ігор Дем’янович

1984

34.

Кожем’яка Юрій Михайлович

1984

35.

Черната Людмила Аркадіївна

1984

36.

Костина Олег Іванович

1985

37.

Нікіфоренко Володимир Ілліч

1985

38.

Цицкун Оксана Михайлівна

1986

39.

Шрамко Тетяна Михайлівна

1986

40.

Калайда Євген Васильович

1987

41.

Карабін Лариса Миколаївна

1987

42.

Процина Олеся Іванівна

1987

43.

Черната Юлія Олександрівна

1987

44.

Орленко Наталія Василівна

1988

45.

Назарова Ірина Віталіївна

1988

46.

Подлесний Олег Дем’янович

1988

47.

Слізков Володимир Валентинович

1988

48.

Бакало Людмила Борисівна

1988

49.

Злакоман Віталій Анатолійович

1988

50.

Гунько Сергій Миколайович

1988

51.

Мальований Сергій Васильович

1988

52.

Лозко Леся Петрівна

1989

53.

Прусова Оксана Юріївна

1989

54.

Черната Оксана Аркадіївна

1989

55.

Звєков Микола Михайлович

1990

56.

Коваленко Леся Михайлівна

1991

57.

Педос Людмила Дмитрівна

1991

58.

Кривонос Лариса Павлівна

1991

59.

Вакуленко Ірина Вікторівна

1993

60.

Кузьменко Світлана Іванівна

1993

61.

Вівтоненко Інна Михайлівна

1994

62.

Дячок Анатолій Петрович

1994

63.

Тютюнник Олександр Станіславович

1994

64.

Плат Ольга Петрівна

1994

65.

Данилюк Олег Васильович

1995

66.

Калайда Тетяна Василівна

1995

67.

Соколова Тетяна Анатоліївна

1995

68.

Черната Віктор Олександрович

1995

69.

Мисловська Людмила Анатоліївна

1996

70.

Шевчук Людмила Леонідівна

1996

71.

Патик Валентин Вікторович

1996

72.

Бакало Юлія Борисівна

1998

73.

Жарчук Ірина Анатоліївна

1998

74.

Кахно Надія Володимирівна

1998

75.

Стоян Олеся Анатоліївна

1998

76.

Чубенко Роман Вікторович

1999

77.

Булейко Олена Вікторівна

2001

78.

Звєков Вячеслав Михайлович

2001

79.

Василиха Раїса Василівна

2001

80.

Ляхвацький Сергій Михайлович

2001

81.

Кахно Віталій Володимирович

2002

82.

Агоштон Ганна Михайлівна

2002

83.

Патик Вікторія Вікторівна

2002

84.

Путілова Ольга Миколаївна

2002

85.

Сологуб Ірина Олександрівна

2002

86.

Шуповал Олександр Васильович

2002

87.

Адамчук Алла Сергіївна

2003

88.

Кожем’яка Дмитро Юрійович

2003

89.

Лашко Софія Вікторівна

2003

90.

Махлай Майя Дмитрівна

2003

91.

Галущинська Руслана Миколаївна

2004

92.

Соколова Світлана Петрівна

2004

93.

Кузьменко Олена Юріївна

2004

94.

Бедін Денис Олександрович

2005

95.

Дубина Олена Ростиславівна

2005

96.

Болюх Олена Василівна

2006

97.

Кривошея Світлана Володимирівна

2006

98.

Олесь Наталія Михайлівна

2006

99.

Прудиус Любов Анатоліївна

2006

100.

Шуповал Олеся Василівна

2006

101.

Чубенко Оксана Вікторівна

2007

102.

Чухрова Алла Вікторівна

2007

103.

Ільченко Ганна Вячеславівна

2008

104.

Василиха Наталія Василівна

2008

105.

Грицун Олександр Юрійович

2008

106.

Сайко Людмила Петрівна

2008

107.

Чухно Валентина Василівна

2008

108.

Чухно Ольга Василівна

2008

109.

Ількова Діана Володимирівна

2009

110.

Андрусина Юлія Володимирівна

2010

111.

Василець Аліна Сергіївна

2010

112.

Дубина Ганна Ростиславівна

2010

113.

Логоша Валентина Григорівна

2010

114.

Мисловська Олена Анатоліївна

2010

115.

Рубанський Олександр Володимирович

2010

116.

Костюк Світлана Станіславівна

2011

117.

Маліночка Оксана Василівна

2011

118.

Орленко Ольга Сергіївна

2011

119.

Поліщук Марина Михайлівна

2011

120.

Кахно Наталія Юріївна

2012

121.

Кривошея Іван Володимирович

2012

122.

Левченко Ірина Едуардівна

2012

123.

Паровай Олександра Андріївна

2012

124.

Пелипенко Костянтин Олександрович

2012

125.

Остапенко Яна Василівна

2013

126.

Грицун Наталія Юріївна

2013

127.

Кривонос Яна Костянтинівна

2013

128.

Вознюк Анастасія Михайлівна

2015

129.

Покотило Марина Олександрівна

2015

130.

Савченко Наталія Василівна

2015

131.

Державцева Юлія Ігорівна

2016

Нагороджені  срібними медалями.

1.

Краснер Ганна Юхимівна

1950

2.

Власко Микола Петрович

1951

3.

Закревський Федір Юхремович

1951

4.

Логоша Станіслава Яківна

1959

5.

Мельник Ада Онуфріївна

1960

6.

Чорната Галина Іванівна

1960

7.

Матковська Валентина Владиславівна

1961

8.

Андрійченко Надія Василівна

1961

9.

Мотичко Ніна Леонтіївна

1961

10.

Полівничий Володимир Сергійович

1961

11.

Когут Дмитро Тихонович

1966

12.

Швець Дмитро Олексійович

1966

13.

Нагул Валентина Андріївна

1966

14.

Нагул Володимир Іванович

1966

15.

Гончаренко Дмитро Федорович

1966

16.

Чорната Палажка Іванівна

1966

17.

Джаламага Ганна Мифодіївна

1966

18.

Верекета Тетяна Олексіївна

1986

19.

Буряк Юрій Васильович

1986

20.

Гладка Людмила Анатоліївна

1987

21.

Топчій Віталія Василівна

1988

22.

Мазур Лариса Василівна

1989

23.

Баранов Олександр Анатолійович

1989

24.

Соколов Віталій Анатолійович

1990

25.

Паровай Андрій Вікторович

1990

26.

Бакало Вікторія Борисівна

1990

27.

Тютюнник Володимир Станіславович

1990

28.

Кравченко Світлана Володимирівна

1992

29.

Дащенко Олеся Дмитрівна

1992

30.

Лютий Олександр Іванович

1992

31.

Костик Людмила Василівна

1995

32.

Верховод Олена Петрівна

1996

33.

Чухно Олексій Михайлович

1996

34.

Кравченко Віра Володимирівна

1997

35.

Борисюк Антоніна Василівна

1998

36.

Коробцева Лідія Миколаївна

1998

37.

Мисловська Наталія Анатоліївна

1998

38.

Конотоп Лілія Леонтіївна

2000

39.

Сугак Наталія Іванівна

2000

40.

Черниш Ольга Анатоліївна

2000

41.

Атаманенко Катерина Петрівна

2001

42.

Лісова Ольга Олександрівна

2003

43.

Болюх Василь Васильович

2004

44.

Гладка Людмила Іванівна

2004

45.

Айвазян Каріна Григорівна

2005

46.

Безушко ірина Анатоліївна

2005

47.

Коваленко Ольга Вікторівна

2005

48.

Левченко Ганна Едуардівна

2006

49.

Мазур Яна Віталіївна

2007

50.

Карпенко Наталія Борисівна

2007

51.

Булейко Світлана Володимирівна

2007

52.

Логоша Володимир Григорович

2007

53.

Пічкуровська Ганна Михайлівна

2008

54.

Сологуб Марина Олександрівна

2008

55.

Пелипенко Ольга Олександрівна

2009

56.

Семененко Олена Петрівна

2009

57.

Кожем’яка Сергій Юрійович

2010

58.

Ловчицька Тетяна Сергіївна

2013

59.

Ромась Михайло Олександрович

2013

60.

Соколов Владислав Віталійович

2013

61.

Чорната Марія Вікторівна

2016

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Автризація в системі електронних звернень