A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний Заклад "Ковалівський Навчально-Виховний Комплекс "Загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів-Ліцей"

Медалісти

Нагороджено золотими та срібними медалями багато випускників Ковалівської школи.


Нагороджені золотими медалями.


1.    Мороз Іван Савович    1951
2.    Сиротенко Світлана Анатоліївна    1957
3.    Кубрак Ніна Петрівна    1959
4.    Семенько Надія Никифорівна    1959
5.    Серговський Валерій Юрійович    1959
6.    Щупко Тамара Іванівна    1961
7.    Логвінов Микола Миколайович    1966
8.    Серговська Олена Юріївна    1966
9.    Михальченко Юрій Іванович    1972
10.    Кирилюк Галина Миколаївна    1973
11.    Федоровський Юрій Павлович    1973
12.    Грицун Зоя Михайлівна    1973
13.    Грушко Галини Яківна    1973
14.    Черната Валентина Дмитрівна    1973
15.    Сковронський Микола Михайлович    1974
16.    Шкарапута Олеся Володимирівна    1974
17.    Андрійченко Валентина Павлівна    1975
18.    Андрійченко Олена Анатоліївна    1976
19.    Нікіфоренко Світлана Іллічна    1976
20.    Миронюк Любов Михайлівна    1977
21.    Артеменко Оксана Олегівна    1978
22.    Смульська Ольга Ігорівна    1980
23.    Гаєвська Тетяна Петрівна    1980
24.    Гулевич Тетяна Іванівна    1981
25.    Доля Олександр Михайлович    1981
26.    Закрутна Наталя Ростиславівна    1981
27.    Кривцун Галина Іванівна    1981
28.    Доля Олена Михайлівна    1983
29.    Кавун Ганна Миколаївна    1983
30.    Лозко Ліля Петрівна    1983
31.    Кахно Ольга Дмитрівна    1983
32.    Шуповал Тетяна Станіславівна    1983
33.    Подлєсний Ігор Дем’янович    1984
34.    Кожем’яка Юрій Михайлович    1984
35.    Черната Людмила Аркадіївна    1984
36.    Костина Олег Іванович    1985
37.    Нікіфоренко Володимир Ілліч    1985
38.    Цицкун Оксана Михайлівна    1986
39.    Шрамко Тетяна Михайлівна    1986
40.    Калайда Євген Васильович    1987
41.    Карабін Лариса Миколаївна    1987
42.    Процина Олеся Іванівна    1987
43.    Черната Юлія Олександрівна    1987
44.    Орленко Наталія Василівна    1988
45.    Назарова Ірина Віталіївна    1988
46.    Подлесний Олег Дем’янович    1988
47.    Слізков Володимир Валентинович    1988
48.    Бакало Людмила Борисівна    1988
49.    Злакоман Віталій Анатолійович    1988
50.    Гунько Сергій Миколайович    1988
51.    Мальований Сергій Васильович    1988
52.    Лозко Леся Петрівна    1989
53.    Прусова Оксана Юріївна    1989
54.    Черната Оксана Аркадіївна    1989
55.    Звєков Микола Михайлович    1990
56.    Коваленко Леся Михайлівна    1991
57.    Педос Людмила Дмитрівна    1991
58.    Кривонос Лариса Павлівна    1991
59.    Вакуленко Ірина Вікторівна    1993
60.    Кузьменко Світлана Іванівна    1993
61.    Вівтоненко Інна Михайлівна    1994
62.    Дячок Анатолій Петрович    1994
63.    Тютюнник Олександр Станіславович    1994
64.    Плат Ольга Петрівна    1994
65.    Данилюк Олег Васильович    1995
66.    Калайда Тетяна Василівна    1995
67.    Соколова Тетяна Анатоліївна    1995
68.    Черната Віктор Олександрович    1995
69.    Мисловська Людмила Анатоліївна    1996
70.    Шевчук Людмила Леонідівна    1996
71.    Патик Валентин Вікторович    1996
72.    Бакало Юлія Борисівна    1998
73.    Жарчук Ірина Анатоліївна    1998
74.    Кахно Надія Володимирівна    1998
75.    Стоян Олеся Анатоліївна    1998
76.    Чубенко Роман Вікторович    1999
77.    Булейко Олена Вікторівна    2001
78.    Звєков Вячеслав Михайлович    2001
79.    Василиха Раїса Василівна    2001
80.    Ляхвацький Сергій Михайлович    2001
81.    Кахно Віталій Володимирович    2002
82.    Агоштон Ганна Михайлівна    2002
83.    Патик Вікторія Вікторівна    2002
84.    Путілова Ольга Миколаївна    2002
85.    Сологуб Ірина Олександрівна    2002
86.    Шуповал Олександр Васильович    2002
87.    Адамчук Алла Сергіївна    2003
88.    Кожем’яка Дмитро Юрійович    2003
89.    Лашко Софія Вікторівна    2003
90.    Махлай Майя Дмитрівна    2003
91.    Галущинська Руслана Миколаївна    2004
92.    Соколова Світлана Петрівна    2004
93.    Кузьменко Олена Юріївна    2004
94.    Бедін Денис Олександрович    2005
95.    Дубина Олена Ростиславівна    2005
96.    Болюх Олена Василівна    2006
97.    Кривошея Світлана Володимирівна    2006
98.    Олесь Наталія Михайлівна    2006
99.    Прудиус Любов Анатоліївна    2006
100.    Шуповал Олеся Василівна    2006
101.    Чубенко Оксана Вікторівна    2007
102.    Чухрова Алла Вікторівна    2007
103.    Ільченко Ганна Вячеславівна    2008
104.    Василиха Наталія Василівна    2008
105.    Грицун Олександр Юрійович    2008
106.    Сайко Людмила Петрівна    2008
107.    Чухно Валентина Василівна    2008
108.    Чухно Ольга Василівна    2008
109.    Ількова Діана Володимирівна    2009
110.    Андрусина Юлія Володимирівна    2010
111.    Василець Аліна Сергіївна    2010
112.    Дубина Ганна Ростиславівна    2010
113.    Логоша Валентина Григорівна    2010
114.    Мисловська Олена Анатоліївна    2010
115.    Рубанський Олександр Володимирович    2010
116.    Костюк Світлана Станіславівна    2011
117.    Маліночка Оксана Василівна    2011
118.    Орленко Ольга Сергіївна    2011
119.    Поліщук Марина Михайлівна    2011
120.    Кахно Наталія Юріївна    2012
121.    Кривошея Іван Володимирович    2012
122.    Левченко Ірина Едуардівна    2012
123.    Паровай Олександра Андріївна    2012
124.    Пелипенко Костянтин Олександрович    2012
125.    Остапенко Яна Василівна    2013
126.    Грицун Наталія Юріївна    2013
127.    Кривонос Яна Костянтинівна    2013
128.    Вознюк Анастасія Михайлівна    2015
129.    Покотило Марина Олександрівна    2015
130.    Савченко Наталія Василівна    2015
131.    Державцева Юлія Ігорівна    2016


Нагороджені  срібними медалями.


1.    Краснер Ганна Юхимівна    1950
2.    Власко Микола Петрович    1951
3.    Закревський Федір Юхремович    1951
4.    Логоша Станіслава Яківна    1959
5.    Мельник Ада Онуфріївна    1960
6.    Чорната Галина Іванівна    1960
7.    Матковська Валентина Владиславівна    1961
8.    Андрійченко Надія Василівна    1961
9.    Мотичко Ніна Леонтіївна    1961
10.    Полівничий Володимир Сергійович    1961
11.    Когут Дмитро Тихонович    1966
12.    Швець Дмитро Олексійович    1966
13.    Нагул Валентина Андріївна    1966
14.    Нагул Володимир Іванович    1966
15.    Гончаренко Дмитро Федорович    1966
16.    Чорната Палажка Іванівна    1966
17.    Джаламага Ганна Мифодіївна    1966
18.    Верекета Тетяна Олексіївна    1986
19.    Буряк Юрій Васильович    1986
20.    Гладка Людмила Анатоліївна    1987
21.    Топчій Віталія Василівна    1988
22.    Мазур Лариса Василівна    1989
23.    Баранов Олександр Анатолійович    1989
24.    Соколов Віталій Анатолійович    1990
25.    Паровай Андрій Вікторович    1990
26.    Бакало Вікторія Борисівна    1990
27.    Тютюнник Володимир Станіславович    1990
28.    Кравченко Світлана Володимирівна    1992
29.    Дащенко Олеся Дмитрівна    1992
30.    Лютий Олександр Іванович    1992
31.    Костик Людмила Василівна    1995
32.    Верховод Олена Петрівна    1996
33.    Чухно Олексій Михайлович    1996
34.    Кравченко Віра Володимирівна    1997
35.    Борисюк Антоніна Василівна    1998
36.    Коробцева Лідія Миколаївна    1998
37.    Мисловська Наталія Анатоліївна    1998
38.    Конотоп Лілія Леонтіївна    2000
39.    Сугак Наталія Іванівна    2000
40.    Черниш Ольга Анатоліївна    2000
41.    Атаманенко Катерина Петрівна    2001
42.    Лісова Ольга Олександрівна    2003
43.    Болюх Василь Васильович    2004
44.    Гладка Людмила Іванівна    2004
45.    Айвазян Каріна Григорівна    2005
46.    Безушко ірина Анатоліївна    2005
47.    Коваленко Ольга Вікторівна    2005
48.    Левченко Ганна Едуардівна    2006
49.    Мазур Яна Віталіївна    2007
50.    Карпенко Наталія Борисівна    2007
51.    Булейко Світлана Володимирівна    2007
52.    Логоша Володимир Григорович    2007
53.    Пічкуровська Ганна Михайлівна    2008
54.    Сологуб Марина Олександрівна    2008
55.    Пелипенко Ольга Олександрівна    2009
56.    Семененко Олена Петрівна    2009
57.    Кожем’яка Сергій Юрійович    2010
58.    Ловчицька Тетяна Сергіївна    2013
59.    Ромась Михайло Олександрович    2013
60.    Соколов Владислав Віталійович    2013
61.    Чорната Марія Вікторівна    2016
62.    Данилюк Аліна Валентинівна    2017
63.    Попенко Анастасія Володимирівна    2018

 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень