Гучно, весело та спортивно.

Дата: 26.05.2018 00:40

У нашому ліцеї 23 травня  відбулося традиційне свято бадьорості та здоров'я «Старти надій».

У спортивному залі зібралися учні початкової школи. Усього було шість команд, які й боролися за перемогу в «стартах». Програма змагань, яку підготувала педагог-організатор Верховод Алла Вікторівна,  була цікава й різноманітна: естафети на спритність, швидкість, розвиток координації рухів, уваги та індивідуальні конкурси. До організації свята активно долучилися учні десятого класу.  Між етапами змагань, поки школярі відпочивали, уже традиційно, четвертокласники продемонстрували сучасний танець.

У різноманітних естафетах школярі продемонстрували свою вправність та швидкість. Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Спортивних конкурсів було багато, тому кожен клас був переможцем та отримав цінний приз на Останньому дзвонику - м'яч.