Букварик запрошує на свято

Дата: 17.05.2018 00:42

Буквар – це перша шкільна книжка. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Цей чудовий підручник увів першокласників у таємничий світ літер, навчив читати, познайомив з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом!

16 травня у 1-А класі відбулося свято Букваря! На захід були запрошені батьки першокласників. Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма, про що і звітували на святі, а допомагала дітям їх перша вчителька Федотова Валентина Володимирівна. На свято до першокласників завітали Буквар та його друзі – підручники. На святі побували  Червона Шапочка, Шапокляк, Двійка, Лінь і Плакса, які підготували для маленьких учнів багато цікавих завдань.

Першокласники, учасники свята дивували всіх гостей своєю артистичністю: вони і розігрували сценки, і вірші декламували.

Букварик попрощався з першокласниками і передав естафету Читанці, Рідній мові, Математиці, які далі поведуть їх у країну Знань.

У 1-Б класі свято Букваря відбулося 15 травня. У святково прикрашений клас першокласників  прийшли привітати батьки. Підготувала та провела свято класний керівник Конотоп Світлана Павлівна. Казкові герої, які з’являлися на сцені,  загадували загадки та розповідали цікаві історії, а самі винуватці свята підготували для глядачів віршики, сценки  та радували слух  гарними піснями.

Учасники обох свят залишилися дуже задоволеними, з гарним настроєм та приємними враженнями.

Радісна і весела атмосфера свята захоплювала всіх. Адже це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.