Загальношкільна лінійка

Дата: 20.10.2018 00:45

Щопонеділка  в Ковалівському НВК  проводиться загальношкільна  лінійка.  Цього  тижня  до школи на лінійку  завітав наш вчитель-пенсіонер  А.Й.Черниш – заступник голови ради ветеранів с.Ковалівка. Анатолій Йосипович привітав усіх з святом Покрови та оголосив подяку учням 7-Б класу за активну участь в заході до Дня людей похилого віку, який проводився в сільській бібліотеці. Несподіванкою для  учнів став подарунок м’яч для учня 6-Акласу  Андрія  Клєбана за ввічливість та повагу до старших людей.

Також на лінійку були запрошені  вчитель-пенсінер  Пелипенко О.К. та водій шкільного автобуса Самойленко Т.В. – учасники  АТО. На жаль, Олександр Костянтинович не зміг прийти, тому вітали його дружину Світлану Іванівну. Школярі та педагоги привітали їх з Днем захисника України подарунками та квітами.