Профілактика правопорушень

Дата: 21.01.2019 05:16

17 січня до Ковалівського НВК  з метою профілактики  булінгу, злочинності, вживання наркотичних та алкогольних речовин завітала старший інспектор ювенальної превенції Немирівського відділу поліціі  ГУНП Рибак Тетяна Ігорівна.

Головною темою профілактичних бесід зі школярами стала проблема подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження із дітьми, підвищення обізнаності учнів та формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства в сім’ї та  серед однолітків. Дітям роз’яснили їхні права та обов’язки, а також наголосили на відповідальності батьків школярів у разі вчинення даних видів правопорушень та злочинів.

Крім того , Тетяна Ігорівна нагадала учням правила поведінки в школі, наслідки за безпричинні  пропуски занять , про обмеження перебування неповнолітніх у нічний час у громадських місцях без супроводу дорослих.