Поїздка до Києва

Дата: 13.10.2018 07:38

2-3 жовтня учні 9 та 10 класів під керівництвом вчителів Семененко О.Д. та  Шевчук Г.С. їздили на екскурсію в Київ – столицю нашої держави.

Першого дня побували в Межигір’ї  - колишній приватній резиденції Віктора Януковича

в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Усіх зачарували мальовничі краєвиди казкового володіння .

Наступного дня відвідали Ботанічний сад . Там було дуже цікаво, особливо колекція георгін та хризантем. Далі побували в Софіївському соборі. Звідти попрямували до Золотих Воріт.

А ще побували в природничому музеї, ,віддали шану героям Небесної сотні, в Пінчук-арт-центрі. Після побаченого в усіх залишилося дуже багато позитивних вражень.