Звіт директора школи

Дата: 28.06.2018 08:44

17 червня в школі відбувся звіт директора школи Кривошеї Володимира Івановича перед педагогічним колективом та громадськістю села. На звіті були присутні голова Ковалівської ОТГ Верховод Віктор Васильович та начальник відділу освіти Галенко Катерина Борисівна.

У своєму виступі директор школи доповів присутнім про результати діяльності закладу в 2017/2018 навчальному році, показавши результати методичної та виховної роботи. Ознайомив із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах. Також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

За підсумками відкритого голосування діяльність керівника одноголосно визнано - задовільною.