«Усім жінкам присвячується…»

Дата: 15.03.2020 10:21

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою, а для дітей - з мамою.  До свята жіночої краси учні 5-Бкласу на чолі з класним керівником Л.В.Сук  провели  виховний захід «Усім жінкам присвячується…». Теплі слова побажання і привітання мамам, бабусям, сестричкам підготували школярі.

Возвеличуючи жінку, берегиню родинного затишку , люблячу і ніжну, вірну та безкорисливу, діти щиро дякували за їх благородство душі, силу духу, плідну працю, невтомні руки та чуйне серце. Учні побажали жінкам, щоб у їх оселях завжди панували мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов!

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.