День миру

Дата: 23.09.2018 11:48

21  вересня 2018 року Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні при сприянні Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнську освітню кампанію  «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини». Відзначення Міжнародного дня миру сприяє приверненню уваги дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів про мир.

Ковалівський НВК теж долучився до даної акції. За участі 6-8-х класів був проведений флешмоб  «Ми за мир», для учнів 5-11 класів у вестибюлі І корпусу була оформлена «Стіна думок» на тему: «Що для мене означає мир», де кожен бажаючий міг висловити свої думки.

Для учнів 1-4 класів був оформлений «Паркан емоцій»  -  «Долоньки миру», де учні початкових класів клеїли кольорові долоньки з побажаннями.

Також була проведена масова формація у формі голубів за участю учнів 2-х класів та уроки миру на годинах спілкування.