Тиждень української писемності та мови

Дата: 22.11.2020 12:31

З 9 по 13 листопада в нашій школі проходив тиждень української мови.  Розпочався він із інформаційної рубрики «Чи знаєте ви , що?» Учні 5-6 класів ознайомилися з висловами відомих людей про значення мови в житті людини,цікавими фактами про мову, перлинами усної народної творчості.

Уже стало доброю традицією проводити заходи , присвячені Дню писемності та мови , яке відзначають 9листопада.

Їх метою було: збагатити словниковий запас учнів , розвивати естетичні смаки, виховувати інтерес до народних традицій , любов до рідної мови.

Діти також взяли участь у конкурсі малюнків «У гості до казки».

Потім усі бажаючі долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Виклики книжкової ери».

Школярі середніх класів мали змогу дізнатися про слов’янських просвітителів, творців абетки Кирила та Мефодія. Далекою подорожжю до витоків української мови та писемності став перегляд відеофільму «Преподобний Нестор Літописець».

Для учнів старших класів була запропонована музична перерва: самостійно прослухати пісні на слова Т. Шевченка, Лесі Українки, Л. Костенко. Відзначення Дня української писемності та мови гуртує українців на шляху до відродження духовності,адже кожен народ відбудеться лише тоді,коли усвідомить себе в рідному слові.