Великодній кошик воїнам

Дата: 19.05.2019 13:24

Доброю традицією серед наших школярів стала волонтерська діяльність. З нагоди свята Воскресіння Христового колектив Ковалівського ліцею організував благодійну акцію «Великодній кошик воїнам АТО». До акції долучилися й  дошкільні заклади села Ковалівка «Дзвіночок» та «Сонечко».

Учні школи зібрали продукти тривалого зберігання, солодощі,підготували малюнки й прапор з  підписами й вітальнями з світлим святом. Вчителі додали до Великоднього кошика паски й солодощі.

Подарунки воїнам учні передали односельчанину  Віталію Хоменку, який уже неодноразово допомагав доставляти їх на бойові позиції. Пакунки з гостинцями та всім необхідним бійці отримали напередодні свята. Тож Великдень вони відсвяткували хоча далеко від рідних, але з часточкою домашнього тепла.

Повернувшись з зони АТО, Віталій Хоменко завітав до школи, передав подяку  від воїнів учням, вчителям, вихованцям, працівникам  садочків,  батькам за небайдужість та милосердність.