Вітаємо із закінченням навчального року!

Дата: 29.05.2020 13:24

Сьогодні у школі лунає «останній дзвоник». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаємо усіх вас з цим світлим святом!

Хочемо сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякуємо підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні.

Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.

Сьогодні особливий день для наших випускників, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях.     Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень.

З повагою адміністрація

та учительський  колектив Ковалівського НВК