Шахові змагання

Дата: 08.06.2019 14:26

Збірна  школи  з  шахів  в  неділю  26  травня  прийняла  участь  в  турнірі  присвяченому  Міжнародному  дню  захисту  дітей,  який  організувала  Брацлавська  селищна  рада.

В  змаганнях,  які  проходили  на  базі  Брацлавської  школи – інтернат,  прийняли  участь  10  команд  з  Брацлава,  Немирова,  Кудлаїв,  Тульчина,  Ковалівки.  Переможців  визначили  у  двох  групах:  діти  7-11  років  та  старшокласники.  Команди  привезли  керівники  гуртків  при  Будинках  дитячої  творчості  ,  школах.  Були  присутні  багато  батьків.

Честь  Ковалівського  НВК,  серед  старшокласників,  захищали  Звєков  Олександр,  Кулібаба  Андрій,  Звєков  Максим,  Мудрак  Вікторія.  Чотири  виснажливих  тура  відзначили  переможців.

Ними  стали  ковалівчани! Лише  остання  шахова  партія  визначила  долю  першого  місця.  Вирішальні  бали  команді  приніс  дебютант  змагань  Кулібаба  Андрій.  Також  гідно  пройшов  випробування  ще  один  новачок  збірної  Звєков  Максим.  Проте  саме  перемоги  «ветеранів»  -   Звєкова  Олександра  та  Мудрак  Вікторії,  забезпечили  1-ше  місце.  Вони  перемогли  у  всіх  своїх  поєдинках.

Наступні  змагання  16.06. – черговий  етап  першості  Немирівського  району.

Вітаємо  Звєкова  Олександра  (9  клас)  з  перемогою  на  обласному  кваліфікаційному  дитячому  турнірі  та  присвоєнням  ІІІ – го  шахового  розряду.