Конкурс «Український сувенір»

Дата: 26.01.2020 14:42

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації у листопаді-грудні 2019 року проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У виставці було представлено вироби, виготовлені з дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, зразки традиційних іграшок (ляльки, тварини, птахи, посуд), копії стародавніх іграшок, предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції, сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва тощо, сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями.

Учні нашого ліцею взяли активну участь в даному конкурсі , а перемогу здобув учень  7-а класу  Ковалівського  НВК  Чухно Сергій  (робота «Декоративна тарілка»).  На підставі рішення організаційного комітету конкурсу  його буде нагороджено    грамотою  відділу  освіти  Немирівської  райдержадміністрації.

Вітаємо з черговою перемогою учня та вчителя , який підготував призера конкурсу!