Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата: 26.04.2021 15:07

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 19 квітня 2021 року розпочнеться прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Немирівської міської ради та триватиме по 31 травня 2021 року.

Зарахування майбутніх першокласників здійснюється на підставі Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України № 367 від 16.04.2018 року, розпорядження Немирівського міського голови від 12.04.2021 р. №70-р " Про приймання заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Немирівської міської ради на 2021-2022 навчальний рік".

Для зарахування до закладу освіти потрібно подати наступні документи:

1) Заява про зарахування до закладу освіти від одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

За більш детальною інформацією звертайтеся до адміністрації  Ковалівського ЗЗСО.