День Святого Валентина

Дата: 17.02.2019 15:11

День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги. А ім`я цьому почуттю – кохання…

14 лютого  до  Дня закоханих у школі був проведений захід-конкурс «Ідеальна пара». До участі запрошувалися учні 7-11 класів. Приємно відзначити, що бажаючих було надзвичайно багато, але відібрано лише 5 пар. Усі учасники  отримали почесний титул та подарунки , а ідеальною парою , за підрахунками балів журі,  стали Берліян Лєна і Михальченко Міша. Вітаємо переможців!