Шахові новини

Дата: 19.04.2018 15:32

Шахісти  Ковалівської  громади  використали  святкові  вихідні  дні  для  проведення  змагань.

31.03.  команда  Ковалівської  сільської  ради  прийняла  участь  в  обласному  турнірі  «Кудлаївська  весна»,  який  вже  втретє  проводиться    на  території  Немирівського  району.  Змагались  8  команд  з  м.Вінниця  та  різних  районів  області.

08.04.  проходив  другий  етап  чергової  першості  Ковалівської  громади  з  класичних  шахів.  Приємним  сюрпризом  для  гравців  стали  новенькі  шахові  годинники,  придбанні  коштом  сільського  бюджету.  Тому  турнір  проводили  з  контролем  часу  за  світовими  правилами.  В  змаганнях  приймали  участь  Качур М.М.,  Поліщук  О.М.,  Болюх В.В.,  Логоша В.Г.,  Покотило О.В.,  Звєков О.М.,  Звєков О.О.,  Кривошея В.І.

09.04.  в  приміщенні  Немирівського  спорткомплексу  проходив  4-й  етап  першої  першості  Немирівського  району  з шахів.  Ковалівку  представляли:  Логоша  Г.М.,  Логоша В.Г.,  Поліщук О.М.,  Саєнко В.П.,  Покотило О.В.,  Кривошея В.І..  Четверо  з  ковалів чан  мають  шанси  поборотись  за  перемогу  по  підсумках  2018  року.

На  травень  місяць  заплановано:  командна  першість  з  шахів  серед  дітей  в  Брацлаві,  традиційний  учнівський  турнір  присвячений  Дню  Перемоги  9  травня  в  Ковалівському  НВК,  черговий  етап  першості  Ковалівки  та  Немирівського  району.