8 Березня

Дата: 10.03.2019 16:34

Традиційно напередодні свята 8 Березня у нашій школі проводяться загальношкільні батьківські збори і святковий концерт.

На зборах виступила  заступник з навчально-виховної роботи Шуповал Л.В., яка розповіла про успіхи та досягнення учнів і педагогічного колективу в поточному навчальному році, окреслила перспективи на наступні роки.

Практичний психолог Чорната І.В. нагадала батькам про булінг, його види, правильне реагування батьків на дане явище та ознайомила з планом заходів з  профілактики  булінгу в школі.

Медична сестра   Романюк    Н.В. пояснила батькам важливість щеплення їхніх  дітей, адже на сьогоднішній день відсутність щеплень викликає ризики захворювань.

Завершилась офіційна частина привітанням директора  школи Кривошеї  В.І. та святковим концертом. Відповідальними за організацію  й проведення  святкової програми були учні 8-го класу на чолі з класним  керівником Савченко О.П. В концерті взяли участь учні 3-7-х класів.

Шановні представниці прекрасної частини людства! Бажаємо Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, успіхів, благополуччя, любові й усього найкращого.