Дорогі випускники 11-го класу!

Дата: 04.08.2020 16:39

Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. 1 серпня ви залишили рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними.

Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Бажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості.

Ви переходите в доросле життя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері.

Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією шкільні роки.

Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!