Вибори президента шкільного самоврядування

Дата: 15.09.2019 16:44

Цього тижня у Ковалівському НВК  пройшли  традиційні  вибори президента шкільного самоврядування. На цю посаду претендувало 6 кандидатів : Бакало Сніжана (9-А), Пастух Ліля (10), Савченко Аліна (10), Сінгаєвська Марина  (11), Превор Іван  (11), Простов Дмитро (11).Кандидати  розробили агітаційні листівки, ознайомитися з якими могли всі виборці.

9 вересня відбувся процес голосування. До списків виборців було внесено учнів 8-11 класів та вчителів. Під час голосування найбільше голосів отримало три кандидати: Савченко Аліна, Пастух Ліля та Сінгаєвська Марина.

За результатами голосування  та рішенням  виборчої  комісії  президентом школи   було обрано Савченко Аліну. Вітаємо її з перемогою!