Акція «За чисте довкілля»

Дата: 29.03.2019 17:15

Щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та  чистоту довкілля.

18 березня  учні, вчителі та працівники нашої школи теж активно долучилися до акції. Під час проведення заходу було прибрано територію навчального закладу  та  прилеглу до нього,  а саме очищено від торішнього листя, обрізано кущі та дерева.    Під час проведення акції діти були дуже активними.

Захід сприяв формуванню у них навичок трудової діяльності, вихованню корисних звичок , які допомагатимуть прищеплювати бажання трудитися, оберігати навколишнє середовище.

Безперечно, хотілося, щоб кожен мешканець Ковалівської громади підтримав цю ініціативу і доклав хоча б мінімум власних зусиль аби село стало набагато чистішим і охайнішим!