До Міжнародного дня Шеф-кухаря

Дата: 18.11.2021 17:20

В рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» 10 тиждень має тему: «Здоров′я-найбільше багатство на світі», учні 4-А класу прийняли участь в онлайн майстер-класі присвяченому Міжнародному дню Шеф-кухаря, яку проводив шеф-кухар Сергій Шелестовий.

Учні заздалегідь підготували всі необхідні інгредієнти для приготування смачно-корисного салату зі шпинату, та на десерт – трайфл у склянці. Принесли фартушки, дощечки, тертки, миски та індивідуальний посуд.

З нетерпінням чекаючи 16 листопада 11.20 год, діти одночасно із шеф-кухарем, та з допомогою вчителя Лещенко Ірини Іванівни та асистента вчителя Кулібаби Юлії Миколаївни, розпочали готувати страви.

Всі діти трудились, старались, чекали кінцевого результату.

Страви вийшли на славу.

Учні смачно поласували своїми кулінарними шедеврами.

І на завершення свята, всі учасники програми були нагородженні дипломом про участь у Дні Шеф-кухаря.