І знову школа зустрічає нас!

Дата: 07.09.2018 17:26

1 вересня , першого дня золотої осені в нашій школі , як і в більшості шкіл України, відбулося прекрасне свято – ДЕНЬ ЗНАНЬ.     Найочікуванішим цей день був , звичайно, для 36 першокласників, які вперше переступили поріг школи як учні. Вестимуть їх країною знань вчителі Федотова А.В. та Грицун Т.В..Бентежним було це свято і для одинадцятикласників, адже цей останній у школі рік буде для них дуже важливим.

На святкову лінійку завітали почесні гості: депутат районної ради Стецюра М.П. та голова Ковалівської ОТГ Верховод В.В., які привітали усіх присутніх зі святом і вручили першокласникам чудові подарунки.

Ведучими заходу були учні Пастух Л. (9 кл.) та Заєць І. (10 кл). Свято пройшло урочисто. Вражало різнобарв’я букетів осінніх квітів. Учні почули чимало гарних побажань і напутніх слів від адміністрації ліцею. Виступили з вітальними словами найменші та найстарші школярі. Директор НВК познайомив з новими працівниками школи. А  представлена вчителька музики привітала усіх чудовою піснею.

Під оплески пролунав перший дзвінок, який розпочав 2018-2019 навчальний рік!