Конкурс декламаторського мистецтва в номінації «Польська література»

Дата: 18.11.2021 17:33

17 листопада на базі Ліцею №1 м.Немирова відбувся І етап обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська література», присвяченого 100-річчю від дня народження польського поета Кшиштофа Бачинського. Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для самореалізації й мовного самовизначення кожного учня, виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку їхніх інтересів до поглибленого вивчення шкільних дисциплін, підвищення мовленнєвої грамотності у володінні польською мовою.Українська та польська культури, незважаючи на відмінності, є дуже близькими. Поєднання наших культур - це насичений та цікавий світ, який збагачуватиме наше молоде покоління.

Учні Ковалівського  ліцею під керівництвом  вчителя Л.В.Сук  теж взяли участь у даному конкурсі. Вітаємо Дробаху Вікторію(9-Б), Бузенюк В.(7-Б)  із зайнятим ІІ місцем,а також Гавриленко Ю., Сторожук Ю.(9-Б)  із зайнятим ІІІ  місцем !!!!