Корок до корка збирай ти і я, разом з тобою рятуєм життя

Дата: 29.03.2019 17:44

В Ковалівському ліцеї  триває безстрокова акція зі  збору пластикових  кришечок . Учні активно долучилися до участі у Всеукраїнській програмі збору кришечок для переробки  та придбання протезів та їх частин для воїнів АТО, а також для тих, хто потребує допомоги в протезуванні.

Це ще й зменшить шкоду, яку пластик завдає навколишньому середовищу. Ми хочемо, аби наші учні здобули волонтерські навички.

Це цільовий збір, який повинен зачепити душу кожного:  зробити наших дітей добрішими, а довкілля – чистішим.

Долучайтеся до нашої акції!