для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради

Всесвітній день доброти

Дата: 15.11.2021 18:02

Не залежить ДОБРОТА від зросту,
Не залежить ДОБРОТА від віку.
ДОБРОТА з роками не старіє,
ДОБРОТА, як сонце, гріє.

13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.

Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”. Саме з таким словами 12 листопада ,звертались вчителі Ковалівського ліцею  до своїх учнів, проводивши урок доброти: «Добро починається з тебе» .

Голова учнівського самоврядування Педос Вероніка та її команда провели у початковій школі  благодійну акцію «Дерево доброти». На крону дерева дітки клеїли сердечка з висловами про доброту. Розповідали про свої добрі вчинки.

Учні старшої  школи теж в цей день говорили про чесноту, без якої світ став би жорстоким – добро, доброту, добрі вчинки, милосердя. Діти пояснювали, щоб добро могло поселитися у серцях, його потрібно туди впустити. Члени учнівського самоврядування підготували для дітей та вчителів ліцею «приємні передбачення на день». День був наповнений цікавими та особливими моментами.

Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!