Місячник бібліотек

Дата: 15.11.2019 18:02

З 1 по 31 жовтня в Ковалівському НВК «ЗОШ I–III ступенів» - ліцеї проходив місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

У нашій бібліотеці було проведено ряд заходів, щоб переконати дітей у необхідності дружити з книгою, відчувати її корисність у повсякденному житті як неоціненного джерела знань та засобу спілкування між людьми.

З учнями початкових класів було проведено конкурс: «Бібліотека очима дітей». Учні намалювали своє бачення бібліотеки: книги, стелажі книг, бібліотекаря, свою улюблену книгу.

У шкільній бібліотеці було проведено заняття «Твої друзі – словники» та «Твій друг – книга» із 3-А та 3-Б класами. Діти дізналися багато нового про словники. Найбільше їм сподобалося виконувати завдання по словниках.