ПОДЯКА ВІД ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 08.04.2019 18:15

Увага ! Акція триває!

У  минулих випусках новин сайту повідомляли про волонтерську діяльність учнівського та педагогічного колективів, а саме про збір консервації та продуктів харчування для воїнів АТО.

Днями до школи завітав уже знайомий нам волонтер  із позивним «Одесит». Від особового складу військової частини , бійці якої отримали  продукти харчування , волонтер вручив Подяку учням та вчителям Ковалівського НВК. Також він передав дітям підписаний воїнами прапор і  зразки використаних боєприпасів.

Волонтер знову звернувся по допомогу для воїнів АТО і попросив зібрати її орієнтовно до  26 квітня.

Тому запрошуємо всіх  небайдужих приєднатися до благодійної акції. Цього разу акцент буде зроблено на засоби гігієни: мило, шампунь, туалетний папір, вологі серветки та ін.  З огляду на те, що акція проходитиме напередодні Великодня, пропонуємо зібрати великодній кошик з продуктів харчування  та солодощів.