Атестація педагогічних працівників

Дата: 08.04.2019 18:18

Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до  Закону України «Про освіту» з метою активізації їх професійної діяльності , стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня фахової майстерності вчителя.

2 квітня відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету Ковалівської сільської ради.

Членами комісії були методисти комунального закладу «Районний методичний кабінет» Немирівської РДА. Комісією було про атестовано 5 педпрацівників  Ковалівської ОТГ: Ковалівського  НВК , ДНЗ «Дзвіночок», Воловодівської ЗОШ .