Юні шахісти

Дата: 05.12.2019 18:32

23  листопада  група  учнів  початкової  школи  прийняла  участь  у  шахових  змаганнях , які  організувала  Немирівська  міська  рада  на  базі  НВК  №2  м.Немирова.  Учасниками  турніру  стали  Вахненко  Артем,  Дубина  Антон,  Кизлюк  Артем,  Верховод  Софія,  Звєкова  Яна.

Юні  шахісти  зіграли  свої  перші  офіційні  партії,  спробували  використати  знання,  вміння  та  природні  дані  на  практиці.

Дійство  проходило  в  доброзичливій  невимушеній  атмосфері.

Діти  отримали  інформацію  про  історію  древньої  гри  (чи підручника  з  стратегічного  мислення  -  як  хто  розуміє)  з  вуст  ветеранів:  Радостєва  Ю.В.,  Сидорука М.С.,  Ясинецького Ф.Й.  Набутий  досвід  послужить  гарним  уроком  для  майбутніх  баталій.  Окрім  задоволення,  учасники  змагань  отримали  солодкі  призи  на  пам'ять.