«Розстіляні голодом»

Дата: 29.11.2018 18:33

Багатостраждальною є історія нашого народу. Ми не повинні забувати тяжких її сторінок. 85 років минуло відтоді , як мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені голодом.

В Ковалівському ліцеї проводився ряд заходів щодо відзначення 85-х роковин Голодомору 1932-1933-х років. Заступник директора з виховної роботи Якимець О.Б. провела виховний  захід «Розстріляні голодом» для учнів 8-го та 9-го класів.

Зі сльозами на очах діти слухали ведучих , пояснення вчителя та дивилися фото та відеоматеріали тих страшних часів. Вшанували пам'ять  померлих зі свічками в руках хвилиною мовчання.

А потім пригостилися запашним хлібом, щоб його смак не дозволяв забувати, що хліб – це життя.

На завершення  Оксана Борисівна нагадала,що 24 листопада о 16.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку» в пам'ять про жертв Голодомору.