Дата: 18.05.2021 18:34

У Ковалівському ЗЗСО створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи.

У  закладі відкрито 8 класів з інклюзивною формою навчання, працють асистенти вчителів. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого -педагогічні та корекційно-розвиткові послуги(у навчальному закладі працюють соціальний педагог практичний психолог та вчитель-логопед).

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює їдальня. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання. Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.