Надходження нової літератури до нашої бібліотеки

Дата: 11.03.2020 18:41

Шановні користувачі! Раді повідомити вас, що фонд нашої шкільної бібліотеки поповнився цікавою, довідковою літературою.

Нова книга – це завжди новий світ, нове відкриття, у яке прагнеш поринути, щоб відпочити від щоденної рутини. Тож  мерщій рушайте до книгозбірні аби відкрити для себе нове знайомство. Сподіваємось, що нова література «прийде до смаку» нашим читачам.

У методичних посібниках дібрано матеріал, практичні завдання, методичні поради щодо компетентнісно – інтегрованого підходу й навчання,а також способи організації діяльності молодших школярів у світлі вимог Нової української школи.

Наші педагоги опрацьовували дані матеріали у нашій бібліотеці під час карантину. Учителі відмітили методи, елементи сучасних методик, прийоми і засоби навчання, в основу яких покладено систему інтегративного підходу в навчальному процесі. Посібники містять багато важливих компонентів, зокрема практику спільного викладання з додатковими фахівцями, особливості співпраці з дитиною з ООП та її батьками.

Приємного вам читання! Завжди раді бачити вас у нашій бібліотеці.