«Ми пам’ятаємо. Ми сильні!»

Дата: 29.11.2018 18:49

23 листопада було проведене заняття гуртка «Пізнаємо рідний край» приурочене 85-й річниці Голодомору 1932-1933 років.

На захід був запрошений Черниш А.Й., який запропонував учням послухати свідчення очевидців тих страшних подій. Їх зачитували учні 11 класу. Це були свідчення очевидців Голодомору : Семененко(Остапенко) Фросини Іванівни, Кавун Марії Євдокимівни, Кавуна Павла Євдокимовича, Мельник Ганни Арсенівни (яка ще жива, це прабабуся загиблого в зоні АТО Мушти Максима). А також свідчення дітей очевидців: Крейман Валентини Петрівни, Подзігуна Андрія Мироновича.

Анатолій Йосипович зачитав листа, якого він отримав від очевидця Голодомору  Іллі  Пилиповича Кузьменка. Він проживає в Росії , йому 94 роки. Але він і зараз добре пам’ятає  ті страшні роки.

Керівник гуртка Артишко Н.І. нагадала учням , що 24 листопада о 16.00 треба запалити свічку пам’яті  і пом’янути померлих під час Голодомору. Не дай,Боже, щоб таке знову повторилося!

Ми пам’ятаємо. Ми сильні!