Подорож до країни наук

Дата: 12.11.2021 18:57

У 2021 році виповнюється 20 років з моменту проведення першого Дня науки за мир та розвиток, і ЮНЕСКО користується цією нагодою, щоб наголосити на важливості турботи про клімат та виправленні погіршення здоров'я нашої улюбленої планети.

Наука – це основа інформації та знань. Тому зробити суспільство більш обізнаним та поінформованим також є однією з цілей святкування цього дня.

З нагоди свята в Ковалівському ліцеї для учнів було проведено ряд цікавих заходів. В приміщенні бібліотеки, на групі продовженого дня, учні 3-тіх та 4-тих класів дізнались про те, як природа допомагає людям створювати винаходи. Завідувач бібліотеки Майборода Н.Б. із вихователями Пединою А.П., Гавриленко Т.М. та асистентом вчителя Кулібабою Ю.М. провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», конкурси «Про який винахід іде мова?», «Чорний ящик». Діти дізнались познайомились з енциклопедіями та довідниками.

Учні переконалися, що природа є джерелом натхнення для винахідників і берегти її потрібно щоденно.