Хто попереджений – той захищений!

Дата: 06.12.2018 19:22

Всесвітній день боротьби  зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я . На одній  із конференцій  міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та поширення  обміну інформації щодо ВІЛ/СНІДу. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається шорічно.

Метою проведення дня боротьби зі СНІДом в школі є попередження цієї загрози, поглиблення обізнаності учнівської молоді щодо даної проблеми. Бібліотекарем  Сук Л.В. було організовано тематичну виставку «Хто попереджений - той захищений». Соціальний педагог Горбенко О.П. та психолог Чорната І.В. провели лекцію «Молодь проти СНІДу».

Учні 7-11 класів оформили плакати «Що таке СНІД очима дітей». Було проведено опитування серед учнів 8-9 класів щодо обізнаності з питань ВІЛ/СНІДу, бесіди на дану тематику.