Свято квітів та врожаю

Дата: 20.09.2020 19:32

Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів “Дарунки пані Осені” в Ковалівському НВК. І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!

Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати фантазію та уміння створювати чарівні композиції.

Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого. А які оригінальні фігури з овочів!

Всі класи блискуче попрацювали і внесли свою нотку, своє бачення світу у палітру кольорів красуні-осені. Щиро дякуємо усім, хто долучився, за позитивні емоції та естетичну насолоду.