Акція «Кольоровий день»

Дата: 22.11.2018 19:41

До Дня  толерантності  (16 листопада)  у  Ковалівському НВК  відбулася акція «Кольоровий  день» .

Метою заходу є налаштування усіх учасників освітнього процесу на продуктивну співпрацю, порозуміння та гарний настрій протягом тижня.

Усі, хто прийшов до школи цього дня мали можливість вибрати колір свого настрою перед  початком занять та після них.  Практичний психолог  школи Чорната І.В.  опрацювала   дані та наступного дня представила результати у вигляді діаграм.

Кожен  ознайомився із значенням кольорів, які він обрав, а також із кількістю учасників, які обрали такі ж кольори. Ми  вдячні усім, хто долучився до акції  і бажаємо більше позитивних кольорів у житті. Будьте завжди у хорошому настрої!