Дякуємо за подарунки!

Дата: 31.12.2019 19:47

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?!

Учні нашої школи були дуже слухняними та чемними, тому  отримали аж по два солодкі подарунки: від Ковалівської сільської ради та від ТОВ «ПоділляАгропродукт».