Подорож до країни Читалії

Дата: 20.10.2021 19:52

Із книгою і словом подружися,

Хай буде книга – твій насущний хліб.a

Тож зачерпни із неї і напийся

Снаги, що в серці залишає слід.

Побільше, друзі, книг читайте –

Це найсолодша серед зваб.

А ще, крім того, пам’ятайте,

Що дружба – найцінніший скарб.

Читайте книги, юні друзі:

Учіться мріяти й творить,

І будуть невмирущі музи

Про вас з любов’ю говорить.

Хай книга щира і нова

Нам буде як життєва спрага.

Книги зустрічають кожного з нас уже в ранньому дитинстві, нам читають батьки вірші, оповідання, казки. З дитячих років книжка допомагає нам пізнати себе і зрозуміти світ, що нас оточує. І чим би в школі не захопилися - історією, географією, математикою на допомогу завжди прийде книга.

З метою виховання в учнів зацікавленості до книги, як джерела знань, у шкільну бібліотеку завітали учні 1 класу зі своїм класоводом Федотовою Валентиною Володимирівною.

Їх з радістю зустріла завідуюча бібліотекою Майборода Наталія Борисівна, яка і провела бібліотечне заняття: «Подорож до країни Читалії». Вона розповіла діткам про книжкове Королівство – бібліотеку, в якому на полицях стелажів живуть книги, журнали, газети, де проводяться свята, екскурсії, різні зустрічі, де можна прочитати книги чи журнали в читальному залі, а на абонементі записати і взяти книгу додому, прочитавши принести і замінити їх на іншу. Учні дізнались як потрібно ставитись до підручників, подивились мультик як Мишка лікувала свої книжечки та дали обіцянку бути вірними друзями Книги.

Країна Читалія розкрила перед однокласниками двері і покликала у світ захопливої казки, світ пригод і фантазій. Будемо сподіватися що це знайомство з бібліотекою переросте у велику любов до читання на все життя.

Читайте, хлопчаки!
Дівчата, читайте!