НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ

Дата: 31.12.2019 20:00

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій , 20 грудня 2019 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні,  у супроводі вчителя,  організовано пересувалися до виходів.

А далі – до шкільного майданчика, на якому шикувалися по класах, де педагогами повідомлялось про наявність дітей  в класі (на цей день) та про кількість евакуйованих.