«Про подвиги, доблесть і славу…»

Дата: 08.10.2021 20:52

«Пошли нам, Боже, нині Богунів, щоб вберегли омріяну державу» – ці слова поетеси Євгенії Лєщук є основою бажань сучасного українського народу. Одним з найвидатніших військових діячів  періоду боротьби проти шляхетської Польщі був козацький лицар, кальницький полковник Іван Богун — безмежної відваги воїн, талановитий полководець, блискучий майстер польових боїв і захисту міст, які він перетворював на неприступні фортеці. Образ Івана Богуна – видатного полководця, козацького полковника, воїна-стратега, патріота України сьогодні є найкращим прикладом для виховання молодого покоління.

З нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами  полковника Івана Богуна у Ковалівському ліцеї Немирівської міської ради впродовж вересня та жовтня було проведено ряд заходів.

Завідувач бібліотеки Майборода Н.Б. з учителями Ємець Т.В., Чухно Н.І. , Лещенко І.І.  провели з учнями слайд-бесіди «Полковник Іван Богун  - благородний шляхтич і лицар-козак». Учні ознайомилися  з історичною постаттю,  полковником Іваном Богуном, читали думи, малювали козаків. Наприкінці бібліотечних занять учні з Майбородою Н.Б. виготовили колаж  «Народні захисники Подільського краю».

Також у приміщенні бібліотеки було організовано тематичну виставку

«Лицарі українських степів».