Перший урок

Дата: 09.09.2019 21:05

2 вересня усі школярі  Ковалівського НВК сіли за шкільні парти рідного  ліцею. Традиційно Перший урок для дітей провели класні  керівники.

Теми Першого уроку були актуальними та цікавими для дітей: «Добро починається з тебе», «Ми діти твої, Україно», «Добро і дружба врятує світ», «Казкова подорож в країну Знань», «Діти єднають Україну», «Герої завжди поміж нас», «Ілловайський котел», «Екологія людини – екологія країни» та інші.

На уроках велася мова про любов до Батьківщини, повагу до  героїв України. А ще про вічні людські цінності – добро, дружбу, толерантність, повагу один до одного, до старших.