Тиждень математики

Дата: 28.02.2018 21:40

Навчати дітей, бачити красу предмету, розвивати інтерес до нього  -  одні із найважливіших завдань, що стоять перед вчителями математики Ковалівського НВК. З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їх математичного кругозору , пробудження інтересу до предмету з 5 по 9 лютого в нашій школі проводився Тиждень математики. На кожен день було сплановано математичні заходи: конкурси, змагання, свята, ігри.

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою , на якій учні ознайомилися з планом заходів. Протягом тижня школярі виконували цікаві завдання з математики: розгадували ребуси, кросворди, розв’язували логічні задачі. На учнів сипався «снігопад» головоломок! Цікавими були й математичні марафони ,що  проходилися в кожному класі.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню і урізноманітненню розумової діяльності учнів.

Ми переконалися, що будь-яка діяльність буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе творцем!