Прощавай, початкова школо !

Дата: 13.06.2019 21:48

В останній день травня у нашій школі відбулося свято четвертокласників   «Прощавай ,початкова школо». Захід відбувся у святково прибраній актовій залі, де почесними гостями були вчителі, батьки, дідусі з бабусями, сестрички та братики випускників.

Свято проходило у вигляді зйомок кіно «Як підійшли ми до 5 класу». Під час дійства на сцену проектувалася презентація з фотографіями учнів від першого до четвертого класу, назви дублів при зйомці фільму. Учні гарно розповідали вірші, дружно і весело співали пісні, розповідали гуморески . Кожен клас підготував вальс для глядачів.

Учні подякували своїм першим вчителям – Чернаті Олені Валентинівні, Дробасі Катерині Андріївні, Лукащук Тетяні Михайлівні, Юраш Аллі Олександрівні за навчання та виховання, терпіння до їх дитячих витівок і виголосили обіцянку п’ятикласника. Дякували і батькам за їх мудрі поради та настанови. На святі четвертокласникам були представлені їх нові класні керівники – Сук Лариса Василівна та Лютенко Людмила Іванівна.