Рідне довкілля – основа нашого здоров‘я

Дата: 11.04.2018 21:55

Тільки сонечко пригріло, а учні Ковалівського НВК вже не можуть всидіти без роботи.

Так, і сьогодні, 11 квітня, школярі, під керівництвом адміністрації ліцею та класних керівників, влаштували прибирання території ліцею.

Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи. У процесі благоустрою брали участь учні 2-11 класів, педагогічний колектив і техпрацівники.

Погода була на боці школярів, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Діти впоралися з поставленою задачею. Під час робіт впорядковано, приведено до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивні майданчики.  Тепер територія школи чиста та ще більш мальовнича.

З натхненням працювали вчителі та учні, бо з роками все дедалі актуальнішим стає вислів Антуана де Сент–Екзюпері: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету».

Давайте почнемо робити світ кращим із себе, підтримаємо потаємну мрію кожного з нас - жити в чистому світі з чистими думками.