Інсценізація казки "Ріпка" на новий лад

Дата: 28.03.2018 22:22

Останній навчальний день перед канікулами. Вчителям і учням хочеться чогось незвичайного, щоб з позитивними емоціями та спогадами діти уже за тиждень повернулися до навчання.

23 березня у нашому ліцеї відбулося  казкове дійство. Учні 3-А класу під керівництвом Дробахи Катерини Андріївни показали інсценізацію казки «Ріпка» на новий лад. Діти зачарували присутніх оригінальністю костюмів і своїми акторськими здібностями. Вони подарували своїм батькам та вчителям заряд хорошого настрою, проявивши свої найкращі здібності:  вміння співати, танцювати, декламувати вірші.

Інсценізація казки була ретельно підготовлена, продумана, цікава та  повчальна. Влучно підібрана музика "оживила" виставу, зробила її динамічною та веселою.

Всім присутнім дуже сподобалася постановка. Класний керівник пишається своїми учнями,  тому що вони постаралися і зробили все так як їх навчила Катерина Андріївна. Юні актори також задоволені своєю роботою, адже вони приємно вразили своїх батьків.